LT | EN
Naujienos
NAUJIENOS APIE MUS
1 2 3 4 5 ... 115
Diskusija „Homofobijos apraiškos Lietuvoje“
Gegužės 2 d. Vilniaus universiteto teisės fakultete vyko diskusija „Homofobijos apraiškos Lietuvoje“. Konferenciją organizavo Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalnės grupės filialas ELSA Vilnius. Konferencija buvo siekta atkreipti visuomenės dėmesį į homoseksualumo toleravimo problemą, pabandyti atsakyti į klausimus: kodėl yra susiformavęs toks vyraujantis požiūris, ko reikia, kad jis pasikeistų ir galiausiai, ar reikia bandyti jį keisti iš viso.
2012-05-04


STart'12 pusfinalis, atgarsiai
Vis dažnesni susidūrimai su neskaidriais viešaisiais pirkimais, didėjančia korupcija, viešųjų pirkimų konkursuose dalyvaujančių asmenų konkurencija paskatino Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinės grupės (ELSA Lietuva) organizuojamame teisminio proceso inscenizacijos konkurse „STart 2011“ nagrinėti viešųjų pirkimų teisės vingrybes. Vilniaus miesto 2-osios apylinkės teisme balandžio 28 dieną įvyko šio konkurso pusfinalis.
2012-04-30


Konferencija ,,Advokatas, klientas ir profesinė paslaptis“
,,Advokatas savo darbe turi tam tikras savo veiklos garantijas. Advokato veiklos sritis yra užtikrinti žmogaus teises. Visų pirma mes turime užtikrinti klientų teises.“ – kalbėjo Advokatų tarybos pirmininkas doc. dr. Leonas Virginijus Papirtis.
2012-04-06


KALENDORIUS
2010-12-11 ELSA Lietuva G-20
Visi renginiai
The European Law Students' Association (ELSA) - didžiausia pasaulyje nepriklausoma, nepolitinė, ne pelno siekianti teisės studentų ir jaunųjų teisininkų organizacija, vienijanti daugiau kaip
30 000 narių 42-ose Europos valstybėse.

Svetainei peržiūrėti reikalingas "Macromedia Flash Player" įskiepis

Macromedia.com

S&C
STEP
AA
ELSA Lietuva kooperuoti partneriai:
ELSA Lietuva partneriai:
ELSA Lietuva rėmėjai:
Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai

Sitkienė, Pilkauskas ir partneriai
varul.vilgerts.smaliukas
Teisės portalas - Infolex.lt
Justitia